Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Kredyt hipoteczny w Holandii na najlepszych warunkach.

 

 

W większości przypadków, kupując nieruchomość zaciągamy kredyt hipoteczny. Z danych statystycznych wynika, iż odsetki hipoteczne nigdy nie były tak niskie ,jak obecnie. Czym są właściwie odsetki? Jest to kwota zarobku banku za udzielony nam kredyt.Kredyt hipoteczny składa się z odsetek i spłaty zadłużenia. Im wyższe odsetki, tym większe koszty dla zaciągającego kredyt, i tym większe zarobki dla banku. Poniżej przedstawiamy wykres wysokości odsetek na przełomie ostatnich dziesięcioleci:

W latach dziewięćdziesiątych oprocentowanie sięgało 10%, a obecnie wynosi około 2% (oczywiście zależności od rodzaju hipoteki i długości stałych odsetek). Dla przykładu zakupając nieruchomość o wartości 200 000 euro w Holandii, w roku 1991 zapłacilibyśmy 20 000 euro odsetek w skali rocznej, a obecnie 4 000 euro odsetek w skali roku. Różnica jest znaczna. Jeśli rozważają Państwo zakup nieruchomości w Holandii, warto wykorzystać hossę na rynku.

Zapraszamy do darmowych wyliczeń wysokości hipotecznej:

https://e-rozliczenia.nl/oferta/hipoteki-i-ubezpieczenia/

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Prawo podatkowe dla osób fizycznych

Najnowsze ogłoszenia o pracę