Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Kontrowersyjna ustawa o aborcji w Polsce

 

Dnia 22 października 2020 Trybunał Konstytucyjny wydał w Polsce orzeczenie, iż aborcja ze względu na poważne wady genetyczne płodu, ciężkie upośledzenie lub nieuleczalne choroby płodu jest niezgodna z konstytucją.

Powyższe orzeczenie wywołało falę oburzenia ze strony zwolenników aborcji. Co zaowocowało licznymi demonstracjami na terenie całej Polski.

W roku 1993 zawarto tzw.”kompromis aborcyjny” pozwalający na aborcję w trzech określonych przypadkach: 1) zagrożenie życia matki 2) poważne wady genetyczne płodu, upośledzenie płodu 3) ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.

Wraz z przyjęciem wniosku TK z dnia 22 października 2020 naruszono ”kompromis aborcyjny”. Zmiany mają znaczny charakter zważywszy na fakt, iż około 98% aborcji w Polsce zostaje wykonywanych z powodu wad płodu.

Aborcja jest tematem trudnym i wywołującym wiele emocji zarówno u jej zwolenników, jak i przeciwników. Jedna kwestia jest pewna- nowy kompromis będzie konieczny.

Data: 06-11-2020
Źródło: media

DODATEK DO UBEZPIECZENIA W HOLANDII

https://www.youtube.com/watch?v=Ryvt4t5rRTk&t=457s

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ryvt4t5rRTk&t=457s

 

https://fachwork.eu/ogloszenia/ogrzewanie-podlogowe-rozne-systemy-szukam-zlecen-cala-holandia/

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę