Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Dymisja rządu holenderskiego w czasie pandemii

W związku z wieloma błędami popełnionymi przez rząd holenderski w tzw. ”aferze dodatków ”  doszło do upadku rządu premiera Mark Rutte. O powyższej aferze pisaliśmy już w roku 2019 na naszym portalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wcześniej opublikowanym artykułem:

https://fachwork.eu/artykuly/8500-rodzin-zostalo-niesprawiedliwie-osadzonych-o-oszustwo-przez-holenderski-fiskus/

Co oznacza w praktyce dymisja rządu holenderskiego?

W rzeczywistości jest to raczej symboliczny gest ze strony rządu, gdyż w praktyce rząd zachowuję nadal swoje prawa. Jedyna różnica polega na pewnym ograniczeniu w podejmowaniu decyzji. Jednakże w obliczu obecnej pandemii, wiele decyzji będzie można nadal podejmować, mimo ograniczeń, dzięki ustawie zwanej”coronawet”.
Ponadto warto zauważyć, iż wybory rządowe są zaplanowane na 17 marca, więc obecny rząd i tak kończyłby swoją kadencje. Mimo wszystkich okoliczności pokrzywdzone rodziny w ”aferze dodatków” domagały się natychmiastowej dymisji. Zważywszy na tragiczne w skutkach działania rządu holenderskiego dla tych rodzin, ich stanowisko jest całkowicie uzasadnione.

 

Data: 15-01-2021

Źródło: Media

PORTAL DLA POLAKÓW W HOLANDII

https://fachwork.eu/portal/

ROZLICZENIA DLA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH W HOLANDII, HIPOTEKI

http://e-rozliczenia.nl

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę