Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

FACHWORK FLESZ NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA Z HOLANDII Z OSTATNICH KILKU DNI

 

-Uwaga ZZP’erzy: holenderski urząd skarbowy zapowiada kontrole firm jednoosobowych, które wykonują zlecenia tylko dla jednego zleceniodawcy. Do tej pory kontrole oraz w większości przypadków nakładanie kar było wstrzymane ze względu na brak jasności we wcześniej wprowadzonych ustawach. Więcej na temat konieczności posiadania wielu zleceniodawców znajdą Państwo na poniższym linku:

https://fachwork.eu/artykuly/wlasna-dzialalnosc-w-holandii-a-ilosc-zleceniodawcow/

-Od 1 stycznia 2023 Holandia planuję podwyższyć minimalne wynagrodzenie do kwoty € 11. 94 brutto na godzinę przy założeniu 36 godzin pracy w tygodniu.

-Masowe protesty rolników, którzy nie zgadzają się z ogłoszonymi planami zmniejszenia wydalania CO2 w ich sektorze. Nowe plany miałyby prawdopodobnie doprowadzić do  zamknięcia znacznej ilości gospodarstw rolnych na terenie Holandii.

-Kandydatura Ukrainy do UE została oficjalnie zatwierdzona. Co jeszcze kilka tygodni temu wydawało się niemożliwe, w chwili obecnej stało się faktem: państwa członkowskie Unii Europejskiej przyjęły kandydaturę Ukrainy.

-W związku ze wzrostem zarażeń Covid-19 Holandia zaleca testy dla uczniów szkół podstawowych i średnich w przypadku wystąpienia objawów. Test pozytywny oznacza pięciodniową kwarantannę.

-Sąd najwyższy w Stanach zjednoczonych zakazał aborcji w niektórych regionach.

Data: 25-06-2022

Źródło: Media

OGŁOSZENIA

http://www.fachwork.eu

 

 

 

 

 

 

Powrót
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę