Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Przyspieszone szczepienia na Covid -19 w Holandii

 

W związku z dość ostrą krytyką wielu partii rządowych, Holandia postanowiła przyspieszyć proces szczepień na koronawirusa. Dnia  6 stycznia w miejscowości Veghel (Noord – Brabant) rozpoczną się pierwsze szczepienia na terenie Holandii. Jest to dwa dni wcześniej, niż wtórnie planowano.  

Pracownicy służby zdrowia będą, jako pierwsza grupa ryzyka, objęci szczepieniami. Jednakże i tutaj będzie obowiązywać pewna hierarchia.  Najpierw zostaną zaszczepieni pracownicy oddziałów intensywnej opieki medycznej, oddziałów pierwszej pomocy oraz pracownicy pogotowia ratunkowego. Następnie pozostali pracownicy służby zdrowia, osoby starsze i osoby będące w grupie ryzyka.

Dnia 6 stycznia przewiduje się zaszczepienie około 269 .000 pracowników służby zdrowia. Następnie zostaną otwarte kolejne lokalizacje szczepień (8 stycznia) w Rotterdamie i Houten. 11 stycznia zostaną otwarte punkty w Amsterdamie, Drenthe i  Den Haag. Natomiast od 15 stycznia przewiduję się, iż będzie gotowych do szczepień 25 lokalizacji na terenie całej Holandii.

Szczepienia na tak ogromną skalę są dość dużym wyzwaniem logistycznym. Jednakże Holandia dość staranie opracowała plan szczepień, który jest właśnie wdrażany w życie.

Data: 05-01-2021

Źródło : Media 

 

PORTAL OGŁOSZENIOWY DLA POLAKÓW W HOLANDII 

http://www.fachwork.eu

 

ROZLICZENIA FIRM W HOLANDII 

 

 

https://e-rozliczenia.nl/

 

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę