Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

SKRÓT NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ Z HOLANDII Z OSTATNICH KILKU DNI

 

-W związku z kolejnymi sankcjami nałożonymi na Rosje przewidywane są kolejne podwyżki gazu.

-Holendrzy masowo tankują w Niemczech, gdyż benzyna jest tam nawet o € 0,50 tańsza.

-Holandia planuje podnieść cenę za paczkę papierosów nawet do € 47 do roku 2040.Na chwile obecną najdroższe papierosy są w Australii , a ich cena to € 25 za paczkę. Poprzez windowanie cen rządy chcą zmusić obywateli do rzucenia nałogu. Dania planuję wprowadzenie całkowitego zakazu sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom urodzonym po 2010.

-W Szanghaju zakończono lockdown spowodowany Covidem-19.

-Stany Zjednoczono wprowadziły w niektórych regionach legalizację marihuany.

-Według najnowszych badań stwierdzono, iż zbyt duża ilość paneli słonecznych, połączona z duża ilością słońca ,prowadzi do przesilenia instalacji , a w rezultacie do pożarów. Warto pamiętać, iż założenie paneli słonecznych należy zawsze zgłaszać do ubezpieczalni.

-Od 1 lipca obowiązkowe są czujki przeciwpożarowe na każdej kondygnacji domu.

-Pojawił się nowy wariant wirusa ospy, zwany małpią ospą. Do lekarzy trafia coraz więcej osób z objawami małpiej ospy. Wirus najprawdopodobniej pochodzi z Afryki i w większości przypadków nie stanowi zagrożenia dla życia pacjenta.

-W Holandii jest rekordowo niskie bezrobocie. Dla 100 poszukujących pracy jest przeciętnie 133 ofert.

-Polska mimo wielu sankcji unijnych otrzymała wstrzymane wcześniej dofinansowania na walkę z koronawirusem w wysokości 24 miliardów euro oraz pożyczki na niski procent, w wysokości 12 miliardów euro. Najprawdopodobniej przyczyną wypłaty wstrzymanych świadczeń jest fakt pomocy Ukrainie. Dla przypomnienia powodem wstrzymania funduszy było oskarżenie o brak praworządności w polskim systemie sądowym.

-Wiele polskich biur pracy deleguje obywateli Ukraińskich do pracy na terenie Holandii. Następnie zmusza pracowników do podpisania niekorzystnych kontraktów, a odrzucenie narzucanych warunków wiąże się z groźbą deportacji. Holenderska inspekcja pracy ma zając się powyższym problemem.

 

Ogłoszenia

https://fachwork.eu/ogloszenia/zdobadz-prawo-jazdy-szybko-i-legalnie/

 

 

https://fachwork.eu/ogloszenia/szukam-pracy-ogloszenie/

 

 

http://www.fachwork.eu

 

Rozliczenie firm i osób prywatnych 

 

 

http://www.e-rozliczenia.nl

 

Data: 04-06-2022

Źródło: Media

Powrót
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę