Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Rząd holenderski debatuje nad kolejnymi obostrzeniami

Wiele osób przypuszczało, iż pojawienie się szczepień na Covid-19 doprowadzi do szybkiego zakończenia pandemii i powrotu do ”normalnego życia”. Jednakże rzeczywistość jest zupełnie inna. Pierwsze szczepienia na terenie Holandii są dopiero kroplą w morzu kolejnych przedsięwzięć logistycznych, więc proces może potrwać jeszcze kilka miesięcy, zanim cała Holandia zostanie zaszczepiona. Tymczasem pojawiło się kolejne zagrożenie w postaci zmutowanej wersji koronawirusa z Wielkiej Brytanii. Co było główną przyczyną przedłużenia ”lockdown”  do 9 lutego. Obecnie rząd debatuje nad wprowadzeniem kolejnych obostrzeń. Dwie opcję są rozważane:

1) Całkowity zakaz przyjmowania gości w domach.   

2) Wprowadzenie godziny policyjnej.

Celem powyższych sankcji jest ograniczenie grupowych spotkań młodzieży. Rzekomo grupowe spotkania młodzieży są jedną z ważniejszych przyczyn rozprzestrzenia się koronawirusa.

We Francji wprowadzono już jedną z najdłuższych godzin policyjnych od 18 tej do 6. Czy dodatkowe obostrzenia zostaną wprowadzone, okaże się po zakończeniu debat rządu holenderskiego.

Data: 15-01-2021

Źródło: Media

PORTAL DLA FIRM W HOLANDII

 

https://fachwork.eu/portal/

ROZLICZENIA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH, HIPOTEKI

http://www.e-rozliczenia.nl

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę