Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Podróż z Holandii do Niemiec- obowiązkowe negatywne testy od 6 kwietnia

Niemcy  zakwalifikowały Holandię do grona krajów o wysokim ryzyku zachorowań na Covid -19. W związku z powyższym od 6 kwietnia 2021 rząd niemiecki wprowadza obowiązek wykazywania się negatywnym testem na koronawirusa nie starszym niż 48 godzin.  Osoby mieszkające w Niemczech i pracujące w Holandii, i vice versa, będą prawdopodobnie zwolnione z okazywania się negatywnym testem na Covid-19, gdyż w praktyce oznaczałoby to robienie testów co trzy dni!!

Wyjątkiem również będą dzieci do lat 6 oraz osoby podróżujące przez Niemcy, firmy transportowe oraz służby porządkowe i pomocnicze, których pobyt nie przekroczy 72 godzin. 

Wyżej wymieniona grupa będzie także zwolniona z obowiązku zgłoszenia swojego pobytu w Niemczech. Takowy obowiązek został  wprowadzony i nie obejmuje osób, których pobyt będzie krótszy niż jeden dzień. Dla podróżujących, którzy mają zamiar dłużej pozostać w Niemczech, zamieszamy poniższy link, za pomocą którego można  dokonać zgłoszenia:

https://www.einreiseanmeldung.de/#/

 

Wiesz coś więcej o sytuacji na granicach? Podziel się z nami informacjami na poniższym czacie.

http://www.fachwork.eu

 

ROZLICZENIA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH, HIPOTEKI

http://www.e-rozliczenia.nl

 

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę