Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Godzina policyjna  w Holandii

Na prośbę niektórych  burmistrzów miast w Holandii rząd debatował nad możliwością wprowadzenia godziny policyjnej w czasie nocy sylwestrowej. Większość członków sejmu jest przeciwna wprowadzeniu powyższych sankcji. Jednakże rząd holenderski nie potrzebuje zgody sejmu, gdyż wszelakie ustawy może wprowadzać poprzez zatwierdzoną już ustawę o koronawirusie zwaną” de Tijdelijke wet COVID-19 Justitie en Veiligheid”

Wprowadzenie godziny policyjnej nie ma największego sensu według szefa związku policjantów w Rotterdamie, który swą wypowiedz, argumentuje brakiem odpowiedniej ilości personelu dyspozycyjnego do przeprowadzania kontroli w czasie nocy sylwestrowej.

 

Czy będzie wprowadzona godzina policyjna okaże się zapewne w ostatniej chwili przed nocą sylwestrową. Zważywszy na  ostatnio wprowadzone, dość niespodziewane i drastyczne  obostrzenia należy być przygotowanym na wszystko.

 

Jakie zasady będą obowiązywać w okresie świątecznym na chwilę obecną ?

Zapraszamy do obejrzenia poniższego nagrania:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ztQFl2PqYdU

Data:19-12-2020

Źródło: Media

 

 

https://fachwork.eu/kategorie/kupie-sprzedam-wynajme/?wpcf_s=&wcf_taxonomy%5B5e9c7a71ea426%5D%5B%5D=kupie-sprzedam-wynajme&lang=ICL_LANGUAGE_CODE&form_id=1676&post_types=ogloszenia&

posts_per_page=15

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę