Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Fachwork Flesz najważniejsze wydarzenia z ostatnich kilku dni

 

-Borys Johnson podał się do dymisji. Pod naciskiem wielu polityków premier Wielkiej Brytanii ogłosił zakończenie piastowania swojej funkcji.  Powodem rezygnacji były liczne skandale wokół osoby Johnsona, m.in. organizowanie imprez w czasie całkowitego lockdownu w dobie trwania  koronawirusa. Johnson pozostanie na swoim stanowisku do momentu powołania nowego kandydata na premiera.

– Były premier Japonii Shinzo Abe zginał w brutalnym zamachu w czasie organizowanego wiecu politycznego. Zamachowiec został od razu aresztowany. W wyniku śledztwa ustalono, iż zamachowiec kierował się osobistymi motywami, a nie politycznymi.

-Holandia zapowiada szczepienia osób z grup ryzyka na tzw. ospę małpią.

-Protesty rolników na terenie Holandii nadal trwają. W zeszłym tygodniu policja oddała strzały w kierunku protestantów. Co spotkało się z ogromna dezaprobatą strajkujących oraz opinii publicznej.

-Lotnisko w Amsterdamie nadal boryka się z problemami dotyczącymi braku personelu i zapowiada możliwość odwołania wielu lotów w sezonie wakacyjnym.

-Miliony Somalijczyków głoduje na skutek suszy i braku żywności. Problem braku żywności nasila się w związku z trwająca wojną na Ukrainie, która wraz z Rosją, jest największym dostawcą zbóż i oleju słonecznikowego na świecie.

 

PRACA/ZLECENIA/OGŁOSZENIA

 

 

 

 

 

http://www.fachwork.eu

 

 

Data: 13-07-2022

Źródło: media

Powrót
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę