Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Relatywnie spokojna noc sylwestrowa w Holandii ?

 

Rząd holenderski wprowadził zakaz fajerwerków kategorii F2 oraz F3 w noc sylwestrową, aby odciążyć służbę zdrowia. Jak podają różne źródła,  zaowocowało to znacznie mniejszą ilością ofiar odpalania fajerwerków.

 Jednakże mimo zakazów znalazły się jednostki, które świętowały Nowy Rok w ”starym stylu”, czyli z fajerwerkami.  W wielu miejscach w Holandii pożegnano tradycyjnie stary rok, choć na pewno nie tak hucznie jak w latach ubiegłych.

 

Sylwester był nocą szczególnie pracowitą dla holenderskich policjantów, którzy musieli się zmagać z licznymi zamieszkami ulicznymi, zniszczeniami i pożarami. W wielu miejscach w Holandii doszło do konfrontacji z  policją. Między innymi w Den Bosch, gdzie rzucano petardami w funkcjonariuszy policji.  Doszło również do podpaleń samochodów.  

Jednakże sylwester 2021, dzięki wielu zakazom był relatywnie spokojny w porównaniu z poprzednimi latami. Na ulicach miast nie było tak licznych zgromadzeń, a większość Holendrów spędzała czas w domu, w gronie rodzinnym. Delektując się prawdopodobnie ”oliebollen”…

Data: 01-01-2021

Źródło: Media

http://www.fachwork.eu

http://www.e-rozliczenia.nl

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę