Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

FACHWORK FLESZ NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA Z HOLANDII Z OSTATNICH KILKU DNI

 

Holandia zamierza wprowadzić podatek od przejechanego kilometra. Co oznaczałoby w praktyce, iż czym więcej kilometrów ktoś jeździ, tym więcej podatku będzie płacił. Owo rozwiązanie przewiduję się wprowadzić od 2030 roku. Próby wprowadzenia podatku od przejechanego kilometra były już od dawna. Rzekomo teraz są już definitywne ze względu na ochronę klimatu. Kto więcej będzie jeździł, będzie więcej musiał płacić…. Czy rozwiązanie będzie praktyczne i możliwe do zrealizowania? Czas pokaże.

Również w związku z ochroną klimatu planuję się wprowadzić w całej Unii Europejskiej ustawę dotyczącą produkcji odzieży, która według nowych norm miałaby być trwalsza, z możliwością reperacji uszkodzeń. W ten sposób UE pragnie zapobiec milionom kilogramów odpadów tekstylnych.

 

Rolnicy w Holandii nadal intensywnie strajkują przeciwko narzuconym normom unijnym, które zmuszają gospodarstwa rolne do likwidacji. W następnym tygodniu planowane są rozmowy z rządem holenderskim. Rolnicy obawiają się o swoją przyszłość oraz kryzys żywieniowy, gdyż brak produkcji może doprowadzić do pustych półek w sklepach.

 

Turcja poparła wstrzymywane wcześniej członkostwo Finlandii i Szwecji do NATO. Obawa przed atakiem Rosji łączy kraje członkowskie, które nie wykluczają konfrontacji z potęgą rosyjską.

 

Unia Europejska przymierza się do przygotowania ogólnych reguł w handlu krypto-walutami.

 

PRACA/ZLECENIA W HOLANDII 

http://www.fachwork.eu

 

 

Data: 03-07-2022

Źródło :Media

Powrót
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę