Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Przypadki śmiertelne po szczepieniach na Covid-19

 

Dania, Islandia, Norwegia oraz Włochy wstrzymały szczepienia na koronawirusa szczepionkami z firmy  AstraZeneca. Powodem są przypuszczenia, iż podana szczepionka wywołuje wiele różnych komplikacji zdrowotnych. Rzekomo szczepionka może być przyczyną trombozy, czyli choroby objawiającej się zakrzepicą żył głębokich. We Włoszech doszło do dwóch przypadków śmiertelnych po zaaplikowaniu szczepionki. Jednakże nie udokumentowano bezpośredniego związku zgonów z przyjęciem szczepionki. Mimo tego rząd włoski zdecydował się na tymczasowe wstrzymanie użycia szczepionek  z firmy AstraZeneca. Decyzję swą motywował jako tymczasowe zachowanie ostrożności.

M.in. Austria oraz Luksemburg  jakiś czas temu wycofały ze swojego rynku szczepionki z powyższej firmy. Przyczyną była śmierć kobiety w Austrii po przyjęciu szczepionki AstraZeneca. I tutaj ponownie nie wskazano na bezpośredni związek szczepień z ewentualnymi skutkami ubocznymi.

 

Holandia prowadzi dochodzenie, czy faktycznie szczepionka wywołuje skutki uboczne, które mogą prowadzić nawet do śmierci. Jednakże szczepionki na Covid-19 z firmy AstraZeneca nie zostały wycofane z  rynku holenderskiego  i nadal są w użytku. Skonstatowano, iż w chwili obecnej nie ma żadnych powodów do obaw, a bezpieczeństwo szczepionych jest głównym priorytetem rządu.

JAKIE JEST TWOJE ZDANIE CZYTELNIKU  NA TEMAT SZCZEPIEŃ ?

ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ NA PONIŻSZYM CZACIE.

Bądź na bieżąco i dołącz do naszego portalu dla POLAKÓW W HOLANDII:

http://www.fachwork.eu

 

ROZLICZENIA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH, HIPOTEKI 

 

 

 

http://WWW.E-ROZLICZENIA.NL

 

Data: 12-03-2021

Źródło: Media

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę