Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Nowy wariant koronawirusa w Holandii

Zmutowana odmiana wirusa Covid -19 została skonstatowana we wrześniu 2020 w Wielkiej Brytanii. Według danych statystycznych dnia 9 grudnia 2020 w Londynie  62 procent zarażonych koronawirusem było zainfekowanych nową odmianą. Według ekspertów jest to niezbity dowód na to, iż nowy wariant wirusa rozprzestrzenia się znacznie szybciej niż poprzedni.

Z najnowszych danych wynika, iż w Holandii stwierdzono jeden przypadek zarażenia nową odmiana Covid-19. W związku z powyższym zablokowano przeloty lotnicze z Wielkiej Brytanii. Z obawy na zbyt duże straty gospodarcze przejazdy samochodem, statkiem oraz pociągiem będą nadal możliwe.

Premier Wielkiej Brytanii podał w swoim wystąpieniu, iż nowa odmiana Covid-19  rozprzestrzenia się około 70 procentach szybciej niż pierwszy wariant koronawirusa. Do chwili obecnej stwierdzono, iż nowy wariant Covid-19 nie jest bardziej niebezpieczny lub śmiertelny od wariantu poprzedniego. Jedyna różnica leży w kwestii szybkości rozprzestrzeniania się wirusa.

Wirusolodzy twierdzą, iż wszelakie mutacje koronawirusa są zjawiskiem zupełnie normalnym. Podobnie jak w przypadku grypy.

 

Zapraszamy do obejrzenia :

” WYJAZD NA ŚWIĘTA DO POLSKI 2020”

 

https://www.youtube.com/watch?v=YrHr4DqJoGw

 

https://fachwork.eu/

 

https://e-rozliczenia.nl/

Data:21-12-2020

Źródło: Media

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę