Rozliczenia firm i osób prywatnych w Holandii e-rozliczenia POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

INFO.PL

Koronawirus zbiera swoje żniwa, rząd holenderski wprowadza nowe obostrzenia

W związku z rosnącą ilością zachorowań w Holandii na COVID -19, rząd holenderski wprowadza nowe zasady i ograniczenia, które będą obowiązywać od niedzieli 20 września od godziny 18-stej.

Zdecydowano się na lokalne wprowadzanie ograniczeń w regionach, gdzie odnotowano największą liczbę zachorowań na koronawirusa. Nowe obostrzenia będą obowiązywać w:
• Amsterdam-Amstelland;
• Rotterdam-Rijnmond;
• Haaglanden;
• Hollands-Midden;
• Kennemerland; en
• Utrecht.

Powyższe regiony będą objęte koniecznością restrykcyjnego przestrzegania podstawowych zasad obowiązujących w dobie koronawirusa. Czyli, m.in. zachowanie 1,5 metra odległości.

Ponadto zabrania się zgrupowań większych niż 50 osób. Wprowadza się obowiązek zgłaszania wszelakich większych zgrupowań niż 50 osób. Wówczas zostanie wyznaczona osoba odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa planowanemu zgromadzeniu. Obowiązek zgłaszania większych zbiorowisk nie obejmuje: restauracji, klubów, pubów, parków rozrywki, bibliotek, kościołów itp. organizacji.

Wszelakie restauracje, kluby i puby będą zamykane o godzinie pierwszej w nocy. Po godzinie dwudziestej czwartej będzie obowiązywał zakaz wpuszczania klientów do lokalów.
Wyjątkiem będą restaurację oferujące jedzenie na wynos, które będą mogły prosperować do godziny drugiej w nocy. Jednakże bez możliwości sprzedaży alkoholu po godzinie pierwszej w nocy.

Bądź na bieżąco z wszelkimi informacjami.
Dołącz do nas:

https://fachwork.eu/rejestracja/

 

 

https://fachwork.eu/rejestracja/

 

Data: 19-09-2020

Źródło: Media

Powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork

Wiadomości

Najnowsze ogłoszenia o pracę