POLACY za granicą dołącz do nas! Własna firma w Holandii dołącz do nas

Regulamin emisji reklamy na portalu Fachwork

Regulamin zamieszczania banerów reklamowych i ogłoszeń na portalu Fachwork.eu

Zamawianie i zamieszczanie banerów reklamowych oraz ogłoszeń wyróżnionych na portalu Fachwork.eu jest dokonywane w oparciu o niniejszy Regulamin, który zakłada, że Zamawiający zapoznał się z Regulaminem i akceptuje przedstawione w nim warunki.

Podstawą do zamieszczenia bannera reklamowego na stronie internetowej jest zamówienie w formie zlecenia elektronicznego. Podstawą do zamieszczenia wyróżnionego ogłoszenia tekstowego jest również zamówienie w formie zlecenia elektronicznego.

Zamawiający zapewnia, że dostarczając materiał reklamowy, nie popełnia czynu nieuczciwej konkurencji, nie narusza praw autorskich, wydawniczych, praw własności ani dobrych obyczajów.

Redakcja ma prawo odmówić przyjęcia do realizacji materiałów nienadających się do publikacji z powodu złej jakości lub nieodpowiadających warunkom technicznym.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam, może odmówić publikacji reklamy, jeśli ich treść lub forma godzą w dobre imię osób trzecich, naruszają przepisy prawa bądź dobre obyczaje, zawierając elementy pornograficzne.

Reklamy przyjmujemy w formie elektronicznej. Zamówienie można przesłać na adres e-mail: reklama@fachwork.eu lub skorzystać z elektronicznego formularza.

Faktura jest wystawiana po dokonaniu płatności i przesyłana pocztą elektroniczną na adres mailowy Zamawiającego.

Jesteś nowym użytkownikiem? Załóż Swoje konto aby korzystać z platformy.
Rejestracja
Masz już konto?
Zaloguj się, aby korzystać z platformy i zapraszać do dyskusji znajomych.
Logowanie
Zasubskrybuj aby otrzymywać powiadomienia o nowych
artykułach i materiałach na Fachwork

Zasubskrybuj

aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach i materiałach na Fachwork